ماشین ریش تراش پاناسونیک Panasonic ES-GA20‎

فروشندگان کالا مشخصات کالا
۴۴۲,۰۰۰ - ۲۹۸,۰۰۰تومان متوسط قیمت : ۳۶۹,۲۵۰ تومان تعداد قیمت: ۴

لیست فروشندگان ماشین ریش تراش پاناسونیک Panasonic ES-GA20

مرتب سازی بر اساس:
  • طرح حساب فروشگاه
  • به روز رسانی
  • ارزانترین
  • گرانترین
عضو رسمی

ارسال رایگان تهران و شهرستان - دریافت سریع السیر در تهران و حداکثر 48 ساعت شهرستان - ضمانت اصالت کالا و سلامت فیزیکی - بهترین قیمت بازار - اشانتیون، دریافت و کد تخفیف

به روز رسانی : ۲ روز و ۱۵ ساعت و ۲۶ دقیقه قبل

نام گارانتی : آژند سرویس

مدت گارانتی : 24 ماه

عضو رسمی
فروشگاه   « بانه کالا » بانه

ماشین اصلاح پاناسونیک مدل ES-GA20-s

خرید از فروشگاه « ابزار آنلاین » بدون قیمت

تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا

به روز رسانی : ۱۳۸ روز و ۱۳ ساعت و ۱۱ دقیقه قبل

نام گارانتی : داده نشده

مدت گارانتی : داده نشده


یش تراش پاناسونیک مدل Panasonic ES-GA20-s یک محصول کاربردی و بی نظیر برای آقایانی است که به ظاهر و آراستگی خود اهمیت می دهند. این دستگاه به صورت شارژی عمل می کند و در مدت زمانی کم حدود یک ساعت شارژ کامل می شود و می توان به مدت 45 دقیقه از آن استفاده کرد که این مدت زمان تقریبا برای 14 بار اصلاح 3 دقیقه ای کافی می باشد، در ضمن قابلیت شارژ سریع به شما این امکان را می دهد تا به ازای 5 دقیقه شارژ بتوانید یک اصلاح انجام بدهید که در مواقع ضروری که کمبود وقت دارید بسیار مناسب و کاربردی است. همچنین نشانگر های تعبیه شده روی بدنه وضعیت شارژ و دشارژ دستگاه را به شما نمایش می دهد.  ریش تراش پاناسونیک مجهز به تیغه سه تایی منعطف، مرغوب و قابل شستشویی است که با قرار گیری روی خمیدگی های صورت اصلاحی روان و بدون زحمت را برای شما فراهم می آورد، توسط حلقه قفل تعبیه شده روی دکمه دستگاه می توان از بیهوده یا ناگهانی روشن شدن آن هنگام جابجایی جلوگیری کرد، همچنین می توانید برای استفاده از خط زن دقیق دکمه آن را فشرده تا دسته به صورت اهرمی باز شده و سپس آن را با زاویه 90 درجه روی پوست قرار داده و خط ریش خود را مرتب نمایید. مزیت ویژه این ریش تراش قابلیت استفاده به هر دو صورت با سیم و بدون سیم می باشد که با توجه به رنج ولتاژ 100 تا 240 ولت می توان آن را در هر کجای دنیا مورد استفاده قرار داد. 
تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم - جنس تیغه: آلیاژ نقره - اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر - قابلیت اصلاح با شماره صفر - دارای خط زن - ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش) - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب - دارای قابلیت شستشو - دارای سَر قابل شستشو - مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه - دارای امکان شارژ شدن سریع - دارای طراحی ارگونومیک - منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم) - سایر ویژگی‌ها: - دارای سر انعطاف پذیر - دارای دور موتور 13000 در دقیقه - دارای چراغ LED برای نمایش زمان شارژ
عضو رسمی
فروشگاه   « ارشاکو » تهران

ریش تراش پاناسونیک مدل Panasonic ES-GA20-s

خرید از فروشگاه « ابزار آنلاین » ۳۵۲,۰۰۰ تومان

...

به روز رسانی : ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه قبل

نام گارانتی : داده نشده

مدت گارانتی : داده نشده


توضیحات
ریش تراش پاناسونیک  مدل Panasonic ES-GA20-s یک محصول کاربردی و بی نظیر برای آقایانی است که به ظاهر و آراستگی خود اهمیت می دهند. این دستگاه به صورت شارژی عمل می کند و در مدت زمانی کم حدود یک ساعت شارژ کامل می شود و می توان به مدت 45 دقیقه از آن استفاده کرد که این مدت زمان تقریبا برای 14 بار اصلاح 3 دقیقه ای کافی می باشد، در ضمن قابلیت شارژ سریع به شما این امکان را می دهد تا به ازای 5 دقیقه شارژ بتوانید یک اصلاح انجام بدهید که در مواقع ضروری که کمبود وقت دارید بسیار مناسب و کاربردی است. همچنین نشانگر های تعبیه شده روی بدنه وضعیت شارژ و دشارژ دستگاه را به شما نمایش می دهد. 
ریش تراش پاناسونیک مجهز به تیغه سه تایی منعطف، مرغوب و قابل شستشویی است که با قرار گیری روی خمیدگی های صورت اصلاحی روان و بدون زحمت را برای شما فراهم می آورد، توسط حلقه قفل تعبیه شده روی دکمه دستگاه می توان از بیهوده یا ناگهانی روشن شدن آن هنگام جابجایی جلوگیری کرد، همچنین می توانید برای استفاده از خط زن دقیق دکمه آن را فشرده تا دسته به صورت اهرمی باز شده و سپس آن را با زاویه 90 درجه روی پوست قرار داده و خط ریش خود را مرتب نمایید. مزیت ویژه این ریش تراش قابلیت استفاده به هر دو صورت با سیم و بدون سیم می باشد که با توجه به رنج ولتاژ 100 تا 240 ولت می توان آن را در هر کجای دنیا مورد استفاده قرار داد. 
فروشگاه اینترنتی ارشاکو    ریش تراش پاناسونیک مدل Panasonic ES-GA20-s را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از   خرید ماشین ریش تراش اورجینال  با قیمت مناسب لذت ببرید. 
عضو رسمی
فروشگاه   « آنتیک کالا » تهران

ریش تراش پاناسونیک Panasonic ES-GA20

خرید از فروشگاه « ابزار آنلاین » ۳۸۵,۰۰۰ تومان

...

به روز رسانی : ۱۴ ساعت و ۲۳ دقیقه قبل

نام گارانتی : شرکتی

مدت گارانتی : 18 ماه

کنولوژی اصلاح: برش مستقیم جنس تیغه: استیل ضد زنگ اندازه اصلاح: 0 میلی‌متر قابلیت اصلاح با شماره صفر دارای خط زن - قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب دارای قابلیت شستشو - دارای سر قابل شستشو مدت زمان شارژ کامل: 60 دقیقه مدت استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه منبع تغذیه: برق خانگی(با سیم) ، باتری قابل شارژ(بی سیم) دارای سر انعطاف پذیر دارای دور موتور 13000 در دقیقه دارای چراغ LED برای نمایش زمان شارژ
عضو رسمی

7 روز مهلت تست - ارسال به سراسر کشور - گارانتی سلامت کالا

به روز رسانی : ۳۶۹ روز و ۱۹ ساعت و ۶ دقیقه قبل

نام گارانتی : آژند سرویس

مدت گارانتی : 12 ماه


ریش تراش پاناسونیک مدل Panasonic ES-GA20-s با دور موتور 13000 دور در دقیقه، یک محصول کاربردی و بی نظیر برای آقایانی است که به ظاهر و آراستگی خود اهمیت می دهند. این دستگاه به صورت شارژی عمل می کند و در مدت زمانی کم (حدود یک ساعت) شارژ کامل می شود و می توان به مدت 45 دقیقه از آن استفاده کرد که این مدت زمان تقریبا برای 14 بار اصلاح 3 دقیقه ای کافی می باشد. در ضمن قابلیت شارژ سریع به شما این امکان را می دهد تا به ازای 5 دقیقه شارژ بتوانید یک اصلاح انجام بدهید که در مواقع ضروری که کمبود وقت دارید بسیار مناسب و کاربردی است. همچنین نشانگر های تعبیه شده روی بدنه وضعیت شارژ و دشارژ دستگاه را به شما نمایش می دهد. ریش تراش پاناسونیک مجهز به تیغه سه تایی منعطف، مرغوب و قابل شستشویی است که با قرار گیری روی خمیدگی های صورت اصلاحی روان و بدون زحمت را برای شما فراهم می آورد، توسط حلقه قفل تعبیه شده روی دکمه دستگاه می توان از بیهوده یا ناگهانی روشن شدن آن هنگام جابجایی جلوگیری کرد، همچنین می توانید برای استفاده از خط زن دقیق دکمه آن را فشرده تا دسته به صورت اهرمی باز شده و سپس آن را با زاویه 90 درجه روی پوست قرار داده و خط ریش خود را مرتب نمایید. مزیت ویژه این ریش تراش قابلیت استفاده به هر دو صورت با سیم و بدون سیم می باشد که با توجه به رنج ولتاژ 100 تا 240 ولت می توان آن را در هر کجای دنیا مورد استفاده قرار داد.
عضو رسمی
فروشگاه   « ارشاکو » تهران

ماشین ریش تراش پاناسونیک Panasonic ES-GA20 Shaver

خرید از فروشگاه « ابزار آنلاین » ۴۴۲,۰۰۰ تومان

7 روز ضمانت بازگشت کالا - امکان پرداخت در محل - گارانتی اصل بودن کالا - ارسال به سراسر کشور

به روز رسانی : ۱۳ دقیقه قبل

نام گارانتی : فروشنده

مدت گارانتی : 12 ماه


توضیحات
  ماشین ریش تراش پاناسونیک   Panasonic ES-GA20 Shaverتیغه هایی ازجنس استیل ضدزنگ داشته و با دور موتور 13000 دور در دقیقه دقیق و راحت روی خطوط صورت حرکت می‌نماید, هم چنین دارای سری قابل شستشو بوده و قابلیت شستشو دارد. ریش تراش ES-GA20 دارای قابلیت اصلاح با شماره صفراست  هم چنین  دارای چراغ نشانگر شارژ نیز می‌باشد. ماشین اصلاح صورت   ES-GA20 تکنولوژی اصلاح برش  مستقیم داشته و خط زن دارد که می توان از آن جهت مرتب کردن خط ریش استفاده کرد. ES-GA20 با باتری قابل شارژ و برق خانگی  تغذیه می شود طی 60 دقیقه به طورکامل شارژ شده و با هر بار شارژ 45 دقیقه  کار می کند و قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب را داراست.
فروشگاه اینترنتی ارشاکو ماشین اصلاح صورت پاناسونیک   Panasonic ES-GA20 Shaver را با قیمت مناسب مهیا نموده است تا از خرید ماشین ریش تراش اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.
 

جدول مشخصات فنی ماشین ریش تراش پاناسونیک Panasonic ES-GA20

مدل آیتمPanasonic ES-GA20‎
نام سازنده - برندPanasonic‎
مشخصات عمومی
اختصاص جنسیتآقایان‎
رنگمشکی‎
سیستم کاری
سیستم اصلاحتوری دار‎
سیستم تغذیهبرق شهری - باتری‎
تعداد تیغه ها3‎
سری متحرک
قابلیت ها
پیرایشگر (خط زن)
قابلیت اصلاح مرطوب
منبع تغذیه
مدت شارژ باتری ‎(Hr)‎1‎
مدت کاری با باتری ‎(min)‎45‎
شارژ سریع (برای یک بر مصرف)
تجهیزات
اندیکاتور نمایش مقدار شارژ
صفحه نمایش
اندیکاتور تمیز کردن
سیستم تمیز کننده خودکار
شارژر اتومبیل
مشخصات
امکانات دیگردارای دور موتور 13000 در دقیقه‎
اطلاعات بیشتر

نمودار تغییرات