تبلیغات در کالاگرد

فضاهای تبلیغ در کالاگرد کاملا اختصاصی بوده و شما در کالاگرد به هیچ وجه انبوهی از تبلیغات گیج کننده ریز و درشت را در یک صفحه مشاهده نخواهید کرد. اصل سیاست کالاگرد در نحوه انتخاب محل های تبلیغ، حفظ آرامش و تمرکز کاربر و نمایش تبلیغ در محل کاملا مرتبط بدون ایجاد مزاحمت و به صورت تکی میباشد. بنا بر این بر خلاف بسیاری از سایتهای ایرانی، تبلیغات کالاگرد کاملا هدفمند و هوشمند به کاربران مرتبط نمایش داده شده و هیچ گاه تبلیغات شما در کنار تبلیغات دیگران به صورت یکجا به کاربر نمایش داده نخواهد شد. محل های تبلیغ کالاگرد مخصوص کسانی میباشد که قصد دارند به صورت حرفه ای، نه درهم و شلوغ، محصولات، خدمات و یا نام خود را معرفی کنند.

با توجه به روند پر سرعت رشد بازدید کنندگان سایت و رتبه و جایگاه سایت در میان سایت های ایرانی در سه مرحله قیمت گذاری تبلیغات نهایی خواهد گردید و مطابق با رشد سایت، در سه مرحله گران تر و تثبیت خواهد گردید. قیمت هایی که در این صفحه مشاهده می نمایید، مربوط به وضعیت فعلی سایت بوده و شامل حال کسانی میگردد که در این زمان محل تبلیغ خود را به هر مدت زمانی که مد نظر دارند خریداری نمایند که البته این مدت نمی تواند طولانی تر از یک سال باشد.

با توجه به سیاست های ذکر شده، محل های تبلیغ در کالاگرد محدود به دو حالت می باشند:

1- تبلیغ در منوهای اصلی

تعداد این تبلیغات محدود به تعداد منو های اصلی سایت میباشد که در حال حاضر 10 مورد می باشد و محتوای تبلیغ الزاما باید مرتبط به دسته بندی های زیر شاخه آن منوی اصلی باشد. این تبلیغ هنگام باز شدن ( کلیک کردن) هر یک از منوهای اصلی سایت نمایش داده می شود شایان ذکر است تمامی کاربران الزاما برای بازدید از زیر شاخه های هر منوی اصلی باید بر روی آن منو کلیک نمایند) و بدین ترتیب کاربران قبل از انتخاب منو های لایه دوم ابتدا و انحصارا بنر تبلیغاتی شما را مشاهده خواهند نمود. با توجه به ساختار نوشتاری منو های لایه دو، مسلما اولین چیزی که جلب توجه کاربر را خواهد نمود، طرح گرافیکی شما می باشد.

هزینه اجاره ماهیانه: 10,000,000 ریال

ابعاد بنر : 700x700 پیکسل

2- تبلیغ بارگذاری

تعداد این فضا ها بیشتر از فضای تبلیغات در منوها میباشد و برابر با تعداد بخش های کالاگرد(منوهای لایه سوم) می باشد که در حال حاضر بیش از 300 مورد است. البته برای حفظ انحصار فضا در هر محل فقط یک تبلیغ دائما نمایش داده خواهد شد و از آن جا که محتوای تبلیغات باید الزاما مرتبط با کالاها و خدمات بخش انتخاب شده باشند، اصناف همکار با محدودیت مواجه خواهند گردید. این تبلیغ زمانی نمایش داده می شود که کاربران کالاگرد در حال گشت و گذار در بخش انتخاب شده، جا به جا شدن بین صفحات و یا اعمال فیلتر در آن بخش باشند.

این تبلیغ به صورت انحصاری و در وسط صفحه بر روی پیش زمینه مات شده نمایش داده شده و جلوه ای کاملا منحصر به فرد داشته و در عین حال از آنجا که کاربر در انتظار صفحه بعدی میباشد، کاملا توجه کاربر را به خود جلب خواهد نمود. در واقع این تبلیغ زمانی به کاربر نمایش داده می شود که در اکثر سایت های دیگر کاربران باید صفحه سفید مربوط به لود شدن صفحه جدید را مشاهده نمایند. اندازه، تعداد دفعات نمایش و نحوه نمایش این تبلیغات بسیار متفاوت از تبلیغات در منو بوده و نتیجتا هزینه های آنها نیز بسیار بالاتر میباشد. در حال حاضر قیمت تمام بخش ها ثابت بوده و نسبت به میزان بازدید آن بخش تغییری نخواهد داشت.

هزینه اجاره ماهیانه: 2,000,000 ریال ( در صورت اجاره چند فضا که همه زیر مجموعه یک منوی لایه دوم باشندو بسته به تعداد آنها تا سقف 50% تخفیف اعمال خواهد گردید. )

ابعاد بنر : 750x375 پیکسل