آخرین اخبار کالاگرد

جشنواره عید تا عید ویژه فروشندگان کالاگرد آغاز شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ مهلت استفاده از مجموعه بسته های تشویقی جشنواره عید تا عید کالاگرد فقط تا عید قربان است. پس پیشنهاد میکنیم تا مهلت به پایان نرسیده از این فرصت استثنایی نهایت استفاده را ببرید

برندگان خوش شانس قرعه کشی کالاگرد مشخص شدند

۵ مرداد ۱۳۹۵ آقایان کمیل نظری با شماره 8665 به عنوان نفر اول، پیمان مرادی با شماره 6736 نفر دوم و دکتر سجاد یزدانی با شماره 21459 سه نفری هستند که برندگان خوش شانس جوایز نظرسنجی کالاگرد شدند

قرعه کشی جوایز کالاگرد 5 مرداد انجام می شود

۲۸ تیر ۱۳۹۵ اگر میخواهید از نتیجه برندگان جوایز مطلع شوید به شما توصیه میکنیم عضو کانال تلگرام کالاگرد به آدرس Telegram.me/kalagard شوید.

2240 عنوان کتاب در کالاگرد معرفی شده است

۱۴ تیر ۱۳۹۵ مجموع 2240 کتابی که در کالاگرد معرفی شده اند در واقع ثمره ی تولید و چاپ 26 انتشاراتی است. این تعداد انتشاراتی تنها گوشه ی کوچک از فعالان عرصه ادب و هنر ایران را شامل می شوند و بسیاری دیگر در راه تولید محتوای مکتوب فعالیت می کنند که جایشان در کالاگرد خالی است.

نظرسنجی بزرگ کالاگرد تمدید شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ توصیه میکنیم تا به دوستان و اطرافیانتان پیشنهاد دهید تا در این نظرسنجی مشارکت کنند.ما نیز به پاس قدردانی از این مشارکت و همراهی، هدایایی را به قید قرعه به شما اهدا خواهیم کرد.

نظرسنجی بزرگ کالاگرد شروع شد

۵ خرداد ۱۳۹۵ بازار بزرگ آنلاین ایران کمپین نظرسنجی سراسری خود را با موضوع کسب وکار آنلاین از روز یکم خرداد آغاز کرد

ربات کالاگرد در تلگرام فعال شد

۷ تیر ۱۳۹۴ روز پنجشنبه 4 خرداد، اپلیکیشن تلگرام نسخه 3 خود را وارد بازار کرد. یکی از مهمترین امکانات این نسخه جدید، امکان ایجاد ربات های هوشمند توسط کاربران می باشد. تیم فنی کالاگرد، با استفاده از این امکان، ربات خود را راه اندازی نمود.

رونمایی رسمی از کالاگرد

۷ خرداد ۱۳۹۴ روز چهارشنبه 6 خرداد 1394، کالاگرد در حضور جمعی از خبرنگاران به صورت رسمی معرفی و رونمایی گردید.

گذشتن تعداد اعضای کالاگرد از مرز 2000 نفر

۴ اسفند ۱۳۹۳ تعداد وفاداران به سایت کالاگرد باز هم ارتقاء یافت و اعضای این خانواده را از مرز 2000 کاربر بالاتر برد .

رونمایی از سیستم امتیازدهی کالاگرد

۱۳ دی ۱۳۹۳ سیستم امتیازدهی به فعالیت کاربران در سایت که برای ارزیابی نحوه فعالیت کاربران و بهبود امکانات توسط مدیران، از ابتدای راه اندازی کالاگرد جدید مشغول به کار بوده است، از امروز به صورت علنی رونمایی گردید.

کالاگرد به دات کام انتقال یافت...

۲۹ آذر ۱۳۹۳ بعد از بررسی های متعدد و هماهنگی های لازم، بالاخره در تاریخ 27 آذر 1393، دامنه کالاگرد از آی آر به کام انتقال داده شد.

هدیه کالاگرد به کاربران قدیمی - طرح های حساب کاربری

۲ آذر ۱۳۹۳ با توجه به راه اندازی نهایی طرح های حساب کاربری، که شامل سه طرح پایه، نقره ای و طلایی می شود، تصمیم گرفتیم به پاس قدردانی از کاربرانی که از 3 سال پیش تا به امروز همراه کالاگرد بوده اند، طرح نقره ای کالاگرد را به صورت رایگان به ایشان هدیه نماییم.

اضافه شدن بخش اخبار و راهنمای انتخاب کالا

۱۸ آبان ۱۳۹۳ باز هم خبری تازه از راه اندازی و اضافه شدن بخشی جدید و کاربردی به کالاگرد. خالی بودن جای بخش اخبار و راهنمای انتخاب کالا یکی از دغدغه های فکری گردانندگان کالاگرد بود که با اضافه شدن این دو بخش به سایت کالاگرد این خلاء مرتفع گردید.

تصویب و نهایی سازی قوانین کالاگرد

۱۰ آبان ۱۳۹۳ پس از فعالیت چهار سالۀ سایت کالاگرد، با تعدد رو به رشد کاربران و اعضاءسایت، تکمیل و به روز شدن راهنمای سایت و تصویب قوانین و مقررات کالاگرد یکی از مهمترین اهداف تیم تهیه محتوا و تنظیم مقررات کالاگرد شد.

تبلیغات در کالاگرد

۴ آبان ۱۳۹۳ محل های تبلیغ در کالاگرد و نحوه نمایش و قیمت آنها تصویب و در سایت قرار داده شد.

تدوین و تکمیل راهنما ی سایت برای کاربران و فروشگاه ها

۲ آبان ۱۳۹۳ با به ثبات رسیدن 90 درصدی فعالیت های بخشهای مختلف سایت کالاگرد و گذشتن تعداد کاربران و اعضاء از عدد 1500 راهنمایی جامع و کامل از روند عضویت تا استفاده تمام بخشهای کالاگرد به صورت جداگانه برای کاربران و فروشگاه ها تکمیل و تدوین گردید.

راه اندازی ربات جمع آوری قیمت کالاگرد

۱۳ مهر ۱۳۹۳ ربات جمع آوری قیمت کالاگرد، راه اندازی گردید.

تعداد کاربران کالاگرد از مرز 1500 نفر نیز گذشت

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ با گذشت کمتر از 2 ماه از آغاز به کار مجدد کالاگرد در قالب جدید، تعداد کاربران عضو کالاگرد از مرز 1500 نفر گذشت.

اضافه شدن ادوات موسیقی به منوی کالاگرد

۴ شهریور ۱۳۹۳ ادوات موسیقی به 9 بخش اصلی سایت کالاگرد اضافه گردید.

عضویت در کالاگرد جدید: ساده برای کاربران - مفصل برای فروشگاه ها

۳۰ تیر ۱۳۹۳ با توجه به اطلاعات به دست آمده در طول یک ماه اول دوره آزمایشی، نحوه ثبت نام کاربران و فروشندگان در کالاگرد و اطلاعات لازم برای ثبت نام هر دسته نهایی شد.

فعال شدن پرداخت آنلاین در سایت کالاگرد

۱۴ تیر ۱۳۹۳ درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان که متصل به حساب پرشیاسیس میباشد، به صورت موقت بر روی کالاگرد تنظیم و راه اندازی گردید.

راه اندازی آزمایشی کالاگرد جدید

۱۰ تیر ۱۳۹۳ بالاخره نسخه نهایی کالاگرد جدید آماده بهره برداری گردید و بر روی سرورهای کالاگرد نصب و به صورت آزمایشی راه اندازی گردید.

پیاده سازی قالب جدید سایت کالاگرد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ قالب نهایی کالاگرد برای شروع به کار، تصویب و طراحی گردید و بر روی سایت که در حال آماده سازی می باشد، پیاده گردید.

طراحی لوگوی جدید کالاگرد

۱۰ بهمن ۱۳۹۲ لوگوی کالاگرد کاملا متحول گردید و رنگ های اصلی کالاگرد که شامل نارنجی و سورمه ای میباشد تصویب گردید.

سرمایه گذاری پرشیاسیس خاورمیانه بر روی کالاگرد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ شرکت پرشیاسیس خاورمیانه با سرمایه گذاری بر روی کالاگرد، به جمع شرکای کالاگرد پیوست تا فصلی نو از فعالیت کالاگرد آغاز گردد.

جشن دومین سالگرد تاسیس کالاگرد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ امروز کالاگرد دومین سال فعالیت خود را کامل نمود.

راه اندازی سایت کالاگرد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ بالاخره سایت کالاگرد بعد از ماه ها تلاش و فعالیت بی وقفه تیم خود، به صورت کامل راه اندازی و دسترسی عموم به آن باز گردید، تا هموطنان را در جستجو و انتخاب محصولات و فروشندگان مناسب خود، راهنمایی و یاری نماید.