برندگان خوش شانس قرعه کشی کالاگرد مشخص شدند

برندگان خوش شانس قرعه کشی کالاگرد مشخص شدند

تاریخ انتشار : ۵ مرداد ۱۳۹۵

آقایان کمیل نظری با شماره 8665 به عنوان نفر اول، پیمان مرادی با شماره 6736 نفر دوم و دکتر سجاد یزدانی با شماره 21459 سه نفری هستند که برندگان خوش شانس جوایز نظرسنجی کالاگرد شدند

همانطور که قبلا هم گفته بودیم، امروز 3 شنبه پنجم مردادماه 1395 قرعه کشی جوایز نظرسنجی بزرگ کالاگرد انجام شد. در نظرسنجی کالاگرد که 45 روز به طول انجامید، 51528 نفر شرکت کردند که نتایج بدست آمده در این نظر سنجی نیز پیشتر منتشر شد. 

امروز قرعه کشی با حضور هیات رییسه و مدیریت بازار بزرگ کالاگرد انجام شد که طی آن کمیل نظری با شماره 8665 به عنوان نفر اول، پیمان مرادی با شماره 6736 نفر دوم و دکتر سجاد یزدانی با شماره 21459 سه نفری بودند که برندگان جوایز نظرسنجی کالاگرد شدند. جوایز کالاگرد شامل یک دستگاه تبلت سامسونگ، یک دستگاه دوربین عکاسی سونی و یک ساعت هوشمند موبایلی می شود. که نفر اول برگزیده در این قرعه کشی میتواند به انتخاب خود یکی از این سه جایزه را انتخاب و نفر دوم هم از 2 جایزه باقی مانده می تواند یکی را انتخاب کند. از انجا که به لحاظ ارزش قیمتی، جوایز در یک سطح هستند، حق انتخاب را برای نفرات اول و دوم قائل شدیم.

علاوه بر این ها آقایان زین العابدین کشتکار، حمید کبوتری و خانم آذر محقق 3 نفر دیگری هستند که توسط سیستم هوشمند برگزیده شدند تا در صورت عدم پاسخگویی هر یک از 3 برنده اصلی، یکی از این نفرات جایگزین شود. نتایج و ویدیو قرعه کشی اسامی برندگان در کانال رسمی تلگرام کالاگرد منتشر شده است که برای دیدن این ویدیو می توانید به آدرس telegram.me/kalagard مراجعه کنید.
برندگان خوش شانس این جوایز میتوانند با کالاگرد از طریق شماره 44477007-021 تماس گرفته تا تشریفات اهدای جوایز صورت گیرد.

لازم به ذکر است استقبال کم نظیر کاربران فضای مجازی و همراهان همیشگی کالاگرد از این نظرسنجی مسئولیت ما را نسبت به وظیفه بزرگی که برگردن داریم دوچندان می کند. از این رو در روزهای آتی شمارا از اجرای کمپین های تعاملی کالاگرد با خبر خواهیم کرد.

ویدیو مراسم قرعه کشی