هر نوع دوچرخه ای که بخواهید در کالاگرد موجود است

هر نوع دوچرخه ای که بخواهید در کالاگرد موجود است

تاریخ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۵

دوچرخه هایی که در کالاگرد توسط فروشندگان عرضه می شود محدوده ی قیمتی از 300 هزار تومان تا 15 میلیون تومان دارند. در این فاصله قیمتی شما می توانید مدل های متنوعی را بیابید که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند.

تعداد 2730 مدل دوچرخه از بدو راه اندازی بازار بزرگ آنلاین ایران تا کنون در کالاگرد معرفی شده است که در حال حاضر 147 مدل توسط فروشندگان کالاگرد عرضه می شود. در میان مدل های گوناگون این کالا در بازار کالاگرد برندهای نام آشنایی همچون Merida ، Giant ، Specialized و Fuji ، Cross دیده می شوند که حتی برخی از مدل های این برندها در سطوح حرفه ای دوچرخه سواری مورد استفاده قرار می گیرد.

دوچرخه هایی که در کالاگرد توسط فروشندگان عرضه می شود محدودهی قیمتی از 300 هزار تومان تا 15 میلیون تومان دارند. در این فاصله قیمتی شما می توانید مدل های متنوعی را بیابید که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند.

مثلا اگر علاقه مند به دوچرخه های کوهستان هستید، به راحتی می توانید مدل دلخواهتان را با قیمت های مختلف که توسط چند فروشنده در کالاگرد معرفی شده است را بیابید. علاوه بر این می توانید مدل های متنوع و قیمت دوچرخه های پیست، شهری و فری راید را به راحتی در کالاگرد ببینید.

با چند فیلتر بسیار کاربردی می توانید مدل دوچرخه دلخواه تان را بیابید. میتوانید دوچرخه ها را بر اساس جنس بدنه، رده سنی، جنسیت ، محدوده فیمتی ، جنس بدنه و توانایی های فنی از هم تفکیک کنید و با کمترین جستجو مدل دوچرخه مدنظرتان را بیابید.

به این ترتیب اگر خواهان خرید دوچرخه باشید، مطمعنا بعد از مراجعه به کالاگرد دست خالی برنخواهید گشت.